Партнери

CISCO

Cisco Systems, Inc. — американська транснаціональна корпорація, яка є найбільшим у світі виробником мережного обладнання, призначеного для обслуговування мереж віддаленого доступу, сервісів безпеки, мереж зберігання даних, маршрутизації та комутації, а також для потреб комерційного ринку IP-комунікацій та корпоративного ринку.

FORTINET

Fortinet (NASDAQ: FTNT) є глобальним постачальником пристроїв мережної безпеки та лідером ринку у сегменті уніфікованого управління загрозами (UTM). Продукти, сервіси та рішення компанії Fortinet представляють широкий, інтегрований та високопродуктивний захист від динамічних загроз, одночасно спрощуючи ІТ-інфраструктуру.

SYMANTEC

Symantec — компанія з розробки програмного забезпечення в галузі інформаційної безпеки та захисту інформації. Є одним із світових лідерів у галузі виробництва програмного забезпечення для ПК та центрів обробки даних.

TREND MICRO

Trend Micro — є одним з лідерів ринку в галузі безпеки серверів, «хмарних» та віртуальних середовищ, а також даних підприємств малого бізнесу. Компанія пропонує першокласні рішення, що знижують рівень ризику, якому наражаються індивідуальні користувачі, власники підприємств та співробітники, шляхом захисту конфіденційної інформації в фізичних, віртуальних та «хмарних» середовищах.

EMC

EMC Corporation — американська компанія, одна з найбільших у світі корпорацій на ринку продуктів, послуг та рішень для зберігання та управління інформацією. Основна сфера діяльності EMC — розробка та виробництво систем зберігання даних та програмного забезпечення забезпечення управління інформаційними інфраструктурами. Серед рішень компанії такі продукти як Symmetrix («флагманський» продукт, основа систем зберігання інформації у багатьох датацентрах), CLARiiON, Centera, Celerra, NetWorker, Documentum та ін.

ESET

Міжнародний розробник антивірусного програмного забезпечення та рішень в галузі комп'ютерної безпеки для корпоративних та домашніх користувачів. Рішення ESET виявляють та знешкоджують відомі та нові види загроз, надаючи якісний та ефективний захист.

WATCHGUARD

Компанія Watchguard є постачальником мережевих продуктів безпеки (Unified Threat Management, Next generation Firewall, Email Secure Gateways), бездротових рішень, DLP систем.

FUDO SECURITY

Провідний постачальник інноваційних рішень для забезпечення інформаційної безпеки. Спеціалізується на управлінні привілейованим доступом. Продукти компанії поєднують надійний захист із зручним інтерфейсом, який забезпечує безперешкодне розгортання та зручне обслуговування.