Послуги та рішення

1. ІТ-інтеграція

Накопичений за роки роботи досвід дозволяє Компанії створювати надійні та водночас інноваційні рішення, що враховують як особливості бізнесу клієнта, так і тенденції розвитку інформаційних технологій.
Такий підхід дозволяє будувати масштабовані адаптивні обчислювальні комплекси, що ростуть у міру зростання бізнесу клієнта. Компанія пропонує широкий спектр послуг, що дозволяють покращити роботу окремих інформаційних систем та ІТ-інфраструктури клієнта в цілому:

 • а наліз та оптимізація ключових підсистем обчислювальних комплексів, розробка стратегії розвитку ІТ-інфраструктури клієнта;
 • розробка проектної та експлуатаційної документації для новостворених або існуючих систем замовників;
 • впровадження проектних рішень «під ключ»;
 • технічна підтримка впроваджених інформаційних систем У розпорядженні Компанії є власна технічна лабораторія для моделювання проблемних ситуацій, які можуть виникнути в ІТ-інфраструктура клієнта, що значно збільшує швидкість реакції на можуть виникнути інциденти.

2. ІТ-консалтинг

ТОВ "Спецбайт" допомагає клієнтам знайти правильні рішення у хибних ситуаціях. Компанія надає послуги ІТ-консалтингу в наступних напрямках:

 • комплексний аудит ІТ-інфраструктури, оцінка ефективності використовуваних продуктів та рішень;
 • рекомендації щодо модернізації існуючих систем та архітектур;
 • створення плану розвитку ІТ-напряму, захист ІТ-бюджету;
 • оптимізація бізнес-процесів та мінімізація операційних витрат;
 • підвищення прозорості бізнес-процесів, досягнення макісмальної керованості;
 • підвищення продуктивності співробітників ІТ-напрямку.

Внаслідок дій співробітників компанії клієнти досягають підвищення якості ІТ-інфраструктури. Капітальні витрати мінімізуються, а використовувані кошти спрямовуються на рішення які справді допомагаю замовникам виходити на новий бізнес рівень.

Ми вважаємо, що ІТ має бути не стримуючим фактором, а локомотивом розвитку бізнесу!

3. Інформаційна безпека

Компанія надає інноваційні консалтингові послуги за такими напрямками: експертний консалтинг в області ІБ, що дозволяє оцінити як фактичний рівень захищеності ІТ-інфраструктури клієнта (периметр мережі, критичні програми, сервери БД), так і ступінь впливу можливих інцидентів на бізнес.

 • побудова комплексних систем захисту інформації, впровадження окремих засобів та підсистем забезпечення інформаційної безпеки;
 • проведення державних експертиз програмних та програмно-апаратних засобів, комплексних систем захисту інформації на відповідність вимогам законодавства України;

Ці послуги дозволяють вирішити актуальні проблеми ІБ клієнта, оптимізувати бюджет на ІБ, підвищити прозорість ІБ для бізнесу.

4. WEB-розробка

Компанія займається розробкою великих портальних рішень та програмного забезпечення для високо відвідуваних інформаційних ресурсів.
ТОВ "Спецбайт" має у складі власних проектувальників, програмістів, тестувальників, дизайнерів та покриває повний цикл розробки інформаційних систем.
Створення, документування та супровід інформаційних систем відбувається відповідно до міжнародних стандартами та методологіями.

Популярністю користуються як послуги створення ВЕБ і нормальних систем "під ключ", так і проектування архітектури великих корпоративних баз даних або окремих компонентів програмних продуктів

Для клієнтів створено спеціалізовану CMS, яка захищена авторським правом. Доступ до тестової версії системи керування контентом надається за окремим запитом. Інструкція доступна за посиланням.